Docházkový systém

ft500 300xDocházkový program ADS 4 je komfortní a sofistikovaný software pro zpracovánídocházky na základě dat načtených systémem ACS-line.

Umožňuje libovolnou práci s daty a výpočty dle nastavených směn a kalendářů. Nabízí mnoho výstupních sestav a exporty pro nejrůznější potřeby. Výsledkem zpracování jsou kompletní podklady pro mzdový systém popřípadě pro stravovací systém, který na základě odpracovaných směn vypočítá platby za stravné a tyto data také předá do mzdového systému.

Program sdružuje v jedné aplikaci docházkový a přístupový systém. Obsluhuje docházkové a vstupní terminály ze kterých získává podklady pro vyhodnocení docházky a statistiky o pohybu osob. Každé osobě v systému lze definovat plná časová práva pro vstupy, podle kterých je umožněn a monitorován pohyb po budově. Kdykoliv jsou k disposici informace o přítomnosti nebo důvodech nepřítomnosti zaměstnanců.

dochazka4 300x228

Unikátní vlastností je automatické rozpoznání směny pří vícesměnném pracovním režimu. Všechny parametry programu i výpočtů jsou plně nastavitelné, uživatel si může definovat vlastní časové složky dle potřeb výpočtů, vlastní výpočty přesčasů a příplatků. V případě, že požadujete zpracování v jiném než měsíčním intervalu, můžete si tento interval libovolně nastavit (1,2,4 týdny, 10 dní, ...). Samozřejmostí je propracovaný systém automatického vkládání přestávek pro usnadnění zpracování výsledků. Právě tato variabilita dovoluje přesné nastavení pro jakýkoliv model pracovní doby.

Načtená a zpracovaná data z terminálů Vám program přehledně graficky zobrazí s možností manuální úpravy. Do již zobrazených dat můžete vkládat operace a upravovat stávající záznamy. Všechny provedené změny jsou zvýrazněny tak, aby ruční úprava dat byla zřetelně označena. U vložených údajů je zaznamenáno jméno uživatele, který úpravu provedl. Původní data z terminálu zůstanou zachována.


kt600 300rt300 300x

Popis programu

Software ADS 4 je aplikace pracující ve Windows 2000/XP/VISTA/Windows 7. V síťové licenci lze provozovat program v počítačové síti pro více uživatelů. Přístup do programu je chráněn systémem hesel a uživatelských práv, což zamezuje manipulaci s údaji o docházce nepovolaným osobám a zároveň definuje uživatele pro různou úroveň obsluhy s daným rozsahem práv.Například mistr může na svém počítači kontrolovat a upravovat docházku pouze skupině svým podřízených.

 

Chcete-li získat jakékoliv podrobnější informace ohledně námi nabízeného docházkového systému, kontaktujte nás.

 

Otevírací doba

Po - Pá : 08:00 - 17:00

So : Zavřeno

Ne : Zavřeno

Silvestr a Nový rok:

ZAVŘENO

 


 

Kontakty

prodejna : +420 571 417 996

mobil : +420 604 208 500

email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


 

IPK PODPORA

ipk podpora

 


 

Facebook

facebook
 

 


 

 

 

Informace o EET

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 


 

 

 

Webhosting - C4

120x60