JE UŽ ČAS NA SSD DISKY? JEDNOZNAČNĚ ANO! :

ssd mSSD disky nejsou žádnou novinkou. Prodávají se už několik let, ale teprve nedávno se dostaly cenově na takovou úroveň, že už nic nebrání jejich masovému rozšíření.

A o čem, že to tady píšeme ? SSD disk je náhrada za klasický počítačový harddisk.

 

Rozdílů mezi nimi je několik, ten hlavní je ale v rychlosti čtení a zápisu dat, v takzvané přístupové době. To v praxi znamená v čase, který uběhne, než disk zareaguje na požadavek a začne něco dělat.
Další podstatný rozdíl je v mechanické odolnosti. V klasickém harddisku je zjednodušeně něco jako gramofonová deska, tudíž je háklivý na jakékoliv otřesy. V SSD disku jsou jen paměťové čipy, není tam tedy nic, co by se točilo a mohlo se mechanicky poškodit.

ssd chip m

Nebudeme zabíhat do nějakých přesných technických parametrů, které většině lidí stejně nic neřeknou. Podstatné je , že je ten rozdíl mezi oběma typy opravdu propastně veliký a na první pohled viditelný.

Nejvíce je to poznat na samotném startu počítače. To znamená, než nám např. Windows naběhnou do použitelného stavu. V době, kdy už s diskem SSD můžete vykonávat nějakou činnost, u klasického harddisku ještě čekáte než vám Windows naběhnou.

SSD disky jsou výborné například pro dodání nové energie starším notebookům. Notebooky staré z dnešního pohledu tak 5-6 let a které vypadají, že jsou už jen ze spuštění windows na "infarkt", získají s SSD diskem novou šťávu a nestačili byste se divit jak ožijí.

Proto doporučujeme zvážit možnost upgrade vašich počítačů nebo notebooků. Rozdíl je opravdu poznatelný ihned.
A pokud máte strach, že byste to nezvládli sami, klidně se na nás obraťtě, rádi Vám pomůžeme jak s výběrem SSD disku, tak s jeho výměnou.

Otevírací doba

Po dobu mimořádných opatření

Po - Pá : 08:00 - 15:00

So : Zavřeno

Ne : Zavřeno

 


 

Kontakty

prodejna : +420 571 417 996

mobil : +420 604 208 500

email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


 

OPATŘENÍ

Vážení zákazníci,

V souvislosti s nařízením vlády je naše prodejna  pro maloobchodní prodej až do odvolání UZAVŘENA. Pro objednávky zboží využijte buď našeho e-shopu, e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. anebo nejlépe volejte na telefonní číslo: 604 208 500. Následně se dohodneme na způsobu dodání zboží a platbě.

Servis výpočetní techniky a elektroniky je NEPŘERUŠEN

Pro provádění servisních zásahů volejte výše uvedené telefonní číslo, pište e-mail nebo zazvoňte na zvonek a vyčkejte příchodu personálu.

Prosíme Vás o dodržování:

-      Pravidel zachování vzájemného odstupu alespoň 2 metrů

-      Vstupování do prodejny pouze po jednom a VŽDY s rouškou nebo respirátorem

-      Dodržování hygieny u přinášeného zboží na servis

-      Předání servisovaného zboží co nejrychleji tak, aby se co možná nejvíce omezil kontakt s obsluhou

 

 


 

IPK PODPORA

ipk podpora

 


 

Facebook

facebook
 

 


 

 

 

Informace o EET

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 


 

 

 

Webhosting - C4

120x60