ZABEZPEČTE SI SVŮJ DOMOV :

jablotronNapadlo vás někdy chránit svůj majetek v době, kdy nejste doma i lepším způsobem než jen zamykáním dveří? Zabezpečovací systém Jablotron 100 firmy Jablotron Alarms a.s. je ta správná volba.

Jde o český produkt, který uživatele překvapí svou jednoduchostí a nadčasovým designem. Tento systém nabízí spousty variant jak jej lze využít a dává si za cíl co nejlépe splnit potřeby uživatele. Výrobky Jablotronu Alarms jsou vyvíjeny a zkoušeny podle posledních technických požadavků evropských norem a mezinárodních certifikačních zkušeben. 

Podívejme se na svět očima zloděje: až 84% zlodějů vnikne do objektu oknem, 73% zlodějů považuje garáž jako snadnou překážku ke vloupání a dokonce 80% zlodějů se nebojí sousedů ve vašem okolí nebo vedlejším bytě. Při neoprávněném vstupu do vašeho objektu na sebe zloděj vždy nějakým způsobem upozorní. Zabezpečovací systém na takové podněty dokáže zareagovat. Namátkou několik vyberu, jsou to např.

      - Otevření okna nebo dveří,

      - pohybu osob,

      - mechanickému narušení objektu,

      - poškození jakéhokoliv prvku systému,

      - naklonění hlídaného předmětu,

      - … .

Celkově se hlídání alarmu může zapínat několika způsoby. Obvyklé je zapínání s použitím klávesnice, ať už bezdrátové nebo drátové. Pouhým stiskem tlačítka odjistíte nebo zajistíte objekt a na klávesnici pro potvrzení volby vyťukáte svůj přidělený kód anebo přiložíte svůj ovládací RFID čip. Pro pohodlnější uživatele, lze funkčnost alarmu ovládat pomocí chytrého telefonu – stačí si jen nahrát malou mobilní aplikaci.

Co alarm udělá, když dojde k jeho narušení? Pokud stávající řešení zahrnuje i sirénu, pak ji rozhouká. Samotný alarm vám ohlásí poplach např. pomocí sms zprávy na předem zvolená telefonní čísla. Pokud chcete předejít situaci, kdy jste někde na dovolené a zjistíte, že se ve vašem objektu něco děje, pak je vhodné pouvažovat nad profesionálním zásahem. Ve zkratce se jedná o zásahovou jednotku z pultu centrální ochrany (toto střežení lze využít na půl roku zdarma, jinak je volitelné), která vám přijede během 10 minut ochránit váš majetek. Cena takové ochrany začíná již od 16kč/den (základní ochrana s dph).

Jak takový zabezpečovací systém získat? Stačí nás kontaktovat a domluvit si termín prohlídky objektu určeného k hlídání. Po získání všech potřebných znalostí vám obratem pošleme cenovou nabídku řešení. Pak už bude jen záležet na vás, jestli s realizací budete souhlasit.

Otevírací doba

Po - Pá : 08:00 - 17:00

So : Zavřeno

Ne : Zavřeno

Silvestr a Nový rok:

ZAVŘENO

 


 

Kontakty

prodejna : +420 571 417 996

mobil : +420 604 208 500

email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


 

IPK PODPORA

ipk podpora

 


 

Facebook

facebook
 

 


 

 

 

Informace o EET

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 


 

 

 

Webhosting - C4

120x60