BSOD ANEB UŽ SE VÁM TO TAKÉ STALO? :

bsod-titulniUž se Vám někdy stalo, že se Váš počítač najednou nečekaně restartoval, anebo ještě líp, že na Vás vyskočilo hlášení v podobě modré obrazovky? Většina lidí se smíří s tím, že tento problém znamená konec všem radostem, které jim do této chvíle jejich PC/notebook přinášel. V drtivé většině případů tomu tak není. Jde sice o závažné chybové hlášení, které vyskočí vždy, kdy to nejmíň chcete a čekáte, ale není to nic neřešitelného. Pravda, někdy může být oprava dražší a to díky tomu, že se může pokazit hardware vlivem stárnutí/přehřátí uvnitř onoho stroje. Avšak určitě se to vyplatí, pokud jde o vyměnitelnou součást – ať už jde o operační paměť, pevný disk, .. Ovšem mnohem častější příčina je právě ta softwareová,  která se s vysokou pravděpodobností daří odstranit/napravit.

Obecně se tento úkaz objevuje v mnoha podobách a provází systémy Windows už řadu let. Hodně záleží na tom, jaký máte operační systém, avšak vždy jde o chybové hlášení napsané bílým písmem na modrém pozadí (viz. obrázek).

bsod-xp
V danou chvíli operační systém zastaví svou činnost a vypíše na Váš monitor ono chybové hlášení, které je mnohdy doprovázené upřesňujícími informacemi té vyvolané chyby. Může se na první pohled zdát, že jde stále o tu samou chybu, nemusí tomu tak být. Operační systém sice zobrazí pořád ty samé pokyny k odstranění problému, ale ony jsou tak obecné, že to mnohdy nepomůže. A proto, jsou tyto hlášení doprovázené i několika parametry, díky kterým se dá chyba stopovat. Pokud se po restartu PC/notebooku již toto hlášení neobjeví, je to ten lepší případ, pokud ano, už se ho jen tak nezbavíte.
 
Shrnuto, podtrženo, nic není ztraceno! I takové věci se k nám v hojném počtu dostávají a my je s velkou úspěšností řešíme. Proto neváhejte, a pokud těmto neblahým jevům chcete dát sbohem, vezměte svůj PC/notebook a přijďte k nám.
 

Otevírací doba

Po dobu mimořádných opatření

Po - Pá : 08:00 - 15:00

So : Zavřeno

Ne : Zavřeno

 


 

Kontakty

prodejna : +420 571 417 996

mobil : +420 604 208 500

email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


 

OPATŘENÍ

Vážení zákazníci,

V souvislosti s nařízením vlády je naše prodejna  pro maloobchodní prodej až do odvolání UZAVŘENA. Pro objednávky zboží využijte buď našeho e-shopu, e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. anebo nejlépe volejte na telefonní číslo: 604 208 500. Následně se dohodneme na způsobu dodání zboží a platbě.

Servis výpočetní techniky a elektroniky je NEPŘERUŠEN

Pro provádění servisních zásahů volejte výše uvedené telefonní číslo, pište e-mail nebo zazvoňte na zvonek a vyčkejte příchodu personálu.

Prosíme Vás o dodržování:

-      Pravidel zachování vzájemného odstupu alespoň 2 metrů

-      Vstupování do prodejny pouze po jednom a VŽDY s rouškou nebo respirátorem

-      Dodržování hygieny u přinášeného zboží na servis

-      Předání servisovaného zboží co nejrychleji tak, aby se co možná nejvíce omezil kontakt s obsluhou

 

 


 

IPK PODPORA

ipk podpora

 


 

Facebook

facebook
 

 


 

 

 

Informace o EET

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 


 

 

 

Webhosting - C4

120x60