ODVIROVÁNÍ :

viry smallAsi to není nic nového, slyšíte a čtete o tom téměř každý den.

Už nejen člověk, ale i počítače trpí nemocemi :-) . Napadají je VIRY, nejrůznější havěti, TROJSKÉ KONĚ, no hrůza :-) .

Za některé tyto nemoci počítače si může jeho majitel sám, no a za některé zákeřnost a lstivost těch, kteří tyto viry vyrábějí.

Nebudu se tady rozepisovat tím, co už napsalo mnoho lidí přede mnou, že nemáte otevírat maily a hlavně jejich přílohy od odesílatelů, které neznáte, nebo maily jakkoliv podezřelé (např. že jste vyhráli 1.000.000 něčeho), nebo že neklikám na internetu na všechno co láká jak vábnička na vosy, že nelezu na servery a nestahuju nelegální software, atd...

S některými VIRY si dokáže poradit váš antivirový program, předpokládám, že ten už dneska mají všichni, ale bohužel neplatí to pro všechny infekce.

Ale někomu to můžete říkat tisíckrát a stejně to nepomůže, a někdy se prostě může stát, že ten vir chytnete jak rýmu, ani nevíte kde :-) .
 
S některými VIRY si dokáže poradit Váš antivirový program, předpokládám, že ten už dneska mají všichni, ale bohužel, neplatí to pro všechny infekce.
 
Abychom se ubránili aspoň těm nejčastějším nákazám a hrozbám, je v každém případě důležité mít ve svém počítači (a brzy se to bude týkat taky našich chytrých telefonů) dobrý ANTIVIROVÝ PROGRAM. Který je dobrý a který ne, o tom ať se hádají lidi na internetových fórech, každému vyhovuje něco jiného, některý antivir je lepší v tom a jiný v onom. Jak už jsem psal výše, někdy Vám ani ten nejlepší antivir podle testů nemusí pomoct.
policie-virus   Kaspersky-Rescue-Disk-alarm
Když už se počítač nakazí a nepomůže vám ten antivir, tak se pro odstranění těchto škůdců dají použít specializované jednoúčelové utility. Těchto prográmků je celá řada a každý je vhodný na jiné typy virů.
 
No a pokud se dostanete do situace, kdy už si nevíte rady, tak se můžete obrátit třeba na naše servisní středisko, kde se s léčením počítačů zabýváme prakticky každý den. Troufnu si říct, že úspěšnost odstraňování virů máme tak 95%.

Otevírací doba

Po - Pá : 08:00 - 17:00

So : Zavřeno

Ne : Zavřeno

Silvestr a Nový rok:

ZAVŘENO

 


 

Kontakty

prodejna : +420 571 417 996

mobil : +420 604 208 500

email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


 

IPK PODPORA

ipk podpora

 


 

Facebook

facebook
 

 


 

 

 

Informace o EET

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 


 

 

 

Webhosting - C4

120x60