KAMEROVÉ SYSTÉMY - HD ANALOGOVÉ :

kamerove sety smallKamerové systémy.....

Zvykli jsme si je vídat v bankách, obchodech, ve školách, na veřejných prostranstvích, na úřadech .... a někdy je výborné mít je i doma.

Tím doma nemyslím někde v kuchyni, ale třeba v bytovém domě ve sklepě nebo u vchodových dveří. A to samozřejmě z důvodu ochrany vlastního majetku. V případě, že se do domu dostane nějaký nenechavec, pakliže máte nainstalován a dobře nastaven kamerový systém, máte pachatele nahraného na záznamovém zařízení.

Dříve byly kamerové systémy pouze analogové. Byly fajn, ale rozeznat na těchto kamerách tvář člověka, nebo nějaký předmět bylo obtížné. Měly totiž malé rozlišení.

Pak přišly kamerové systémy IP. Ty se používají dodnes, jejich obrovskou výhodou proti analogovým je vysoké rozlišení kamer. To znamená, že už není problém vybrat takové kamery, abyste na nich viděli vše co potřebujete. jejich nevýhodou je však výrazně vyšší cena.

No a protože zákazník chce vysoké rozlišení za rozumnou cenu, přišli výrobci s HD analogovými kamerovými systémy. Z hlediska rozlišení jsou zatím maximálně 2MPx, ale to pro drtivou většinu instalací stačí. A cenově jsou asi o 1/3 levnější oproti IP kamerovým systémům.

Sestava dvou kamer se záznamovým zařízením, osazeným harddiskem a základní kabeláž se tak dá pořídit už od 10 000,- Kč bez DPH.

Musím říct, že se opravdu osvědčilo umisťování kamer do vstupních prostor bytových domů. Protože jsou kamery většinou umístěny tak, že o nich potencionální lapka hned ví, působí výrazně preventivním účinkem, neboť darebákovi je jasné, že je "nahraný" :)

 

Otevírací doba

Po dobu mimořádných opatření

Po - Pá : 08:00 - 15:00

So : Zavřeno

Ne : Zavřeno

 


 

Kontakty

prodejna : +420 571 417 996

mobil : +420 604 208 500

email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


 

OPATŘENÍ

Vážení zákazníci,

V souvislosti s nařízením vlády je naše prodejna  pro maloobchodní prodej až do odvolání UZAVŘENA. Pro objednávky zboží využijte buď našeho e-shopu, e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. anebo nejlépe volejte na telefonní číslo: 604 208 500. Následně se dohodneme na způsobu dodání zboží a platbě.

Servis výpočetní techniky a elektroniky je NEPŘERUŠEN

Pro provádění servisních zásahů volejte výše uvedené telefonní číslo, pište e-mail nebo zazvoňte na zvonek a vyčkejte příchodu personálu.

Prosíme Vás o dodržování:

-      Pravidel zachování vzájemného odstupu alespoň 2 metrů

-      Vstupování do prodejny pouze po jednom a VŽDY s rouškou nebo respirátorem

-      Dodržování hygieny u přinášeného zboží na servis

-      Předání servisovaného zboží co nejrychleji tak, aby se co možná nejvíce omezil kontakt s obsluhou

 

 


 

IPK PODPORA

ipk podpora

 


 

Facebook

facebook
 

 


 

 

 

Informace o EET

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 


 

 

 

Webhosting - C4

120x60