KAMEROVÉ SYSTÉMY - HD ANALOGOVÉ :

kamerove sety smallKamerové systémy.....

Zvykli jsme si je vídat v bankách, obchodech, ve školách, na veřejných prostranstvích, na úřadech .... a někdy je výborné mít je i doma.

Tím doma nemyslím někde v kuchyni, ale třeba v bytovém domě ve sklepě nebo u vchodových dveří. A to samozřejmě z důvodu ochrany vlastního majetku. V případě, že se do domu dostane nějaký nenechavec, pakliže máte nainstalován a dobře nastaven kamerový systém, máte pachatele nahraného na záznamovém zařízení.

Dříve byly kamerové systémy pouze analogové. Byly fajn, ale rozeznat na těchto kamerách tvář člověka, nebo nějaký předmět bylo obtížné. Měly totiž malé rozlišení.

Pak přišly kamerové systémy IP. Ty se používají dodnes, jejich obrovskou výhodou proti analogovým je vysoké rozlišení kamer. To znamená, že už není problém vybrat takové kamery, abyste na nich viděli vše co potřebujete. jejich nevýhodou je však výrazně vyšší cena.

No a protože zákazník chce vysoké rozlišení za rozumnou cenu, přišli výrobci s HD analogovými kamerovými systémy. Z hlediska rozlišení jsou zatím maximálně 2MPx, ale to pro drtivou většinu instalací stačí. A cenově jsou asi o 1/3 levnější oproti IP kamerovým systémům.

Sestava dvou kamer se záznamovým zařízením, osazeným harddiskem a základní kabeláž se tak dá pořídit už od 10 000,- Kč bez DPH.

Musím říct, že se opravdu osvědčilo umisťování kamer do vstupních prostor bytových domů. Protože jsou kamery většinou umístěny tak, že o nich potencionální lapka hned ví, působí výrazně preventivním účinkem, neboť darebákovi je jasné, že je "nahraný" :)

 

Otevírací doba

Po - Pá : 08:00 - 17:00

So : Zavřeno

Ne : Zavřeno

Silvestr a Nový rok:

ZAVŘENO

 


 

Kontakty

prodejna : +420 571 417 996

mobil : +420 604 208 500

email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


 

IPK PODPORA

ipk podpora

 


 

Facebook

facebook
 

 


 

 

 

Informace o EET

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 


 

 

 

Webhosting - C4

120x60