Digitální televizní vysílání

Provádíme montáž a prodej digitálních satelitních přijímačů. Krátké termíny vyřízení vašeho požadavku na tel. 604 208 500.

Tak už je to tady. Už nám začínají vypínat analogové televizní vysílání i u nás na Valašsku. Od 01.02.2011 nám ve Vsetíně nepoběží ČT2 na analogovém vysílání, půjde naladit buď přes satelit (SVB-S), nebo přes pozemní digitální vysílání (DVB-T).

Pokud se nechcete zbytečně zatěžovat starostmi ohledně vypínání analogového televizního vypínání, máte možnost už dnes tento problém vyřešit.

Jsou dvě možnosti, přejít na satelitní vysílání (DVB-S), nebo používat takzvaný DVB-T settobox.

 

Satelitní televize :

Satelitní vysílání nabízíme přes platformu SKYLINK. K přechodu na satelitní vysílání potřebujete jednoduše řečeno, anténu (parabolu), satelitní přijímač (settobox DVB-S), dekódovací kartu, která je zasunutá v přijímači. To vše se společně s televizí propojí potřebnou kabeláží. Na satelitní televizi můžete sledovat neplacené televizní programy, nebo placené kanály. Zajišťujeme kompletní dodávku satelitních kompletů včetně návrhu a montáže - kontaktujte nás.

 

DVB-S

 

Pozemní digitální vysílání :

Pozemní digitální vysílání (DVB-T) je nástupcem dnešního analogového vysílání. Pro příjem tohoto vysílání potřebujete settobox nebo televizi s DVB-T tunerem (většina dnešních LCD a plazmových televizí jej již má zabudovaný) a anténu pro příjem DVB-T signálu. Na Vsetínsku je v současné době (02/2011) v provozu multiplex České televize. To znamená, že s DVB-T tunerem naladíte programy ČT1, ČT2, ČT24, ČT4. Ostatní komerční televize (Nova, Prima, atd..) se budou dát naladit až bude zprovozněn další multiplex, což má být někdy v roce 2012.

 

DVB-T

Otevírací doba

Po - Pá : 08:00 - 17:00

So : Zavřeno

Ne : Zavřeno

Silvestr a Nový rok:

ZAVŘENO

 


 

Kontakty

prodejna : +420 571 417 996

mobil : +420 604 208 500

email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


 

IPK PODPORA

ipk podpora

 


 

Facebook

facebook
 

 


 

 

 

Informace o EET

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 


 

 

 

Webhosting - C4

120x60